Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

👑Jepet fast food me qera te Turdiu👑 Per Qera

2 javë më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   44 views Property ID: 544

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 000 € I negociueshm


👑Jepet fast food me qera te Turdiu👑

 

📐Siperfaqe: 100m2

 

✅Eshte i gatshem dhe i mobiluar

✅Ne nje loakcion shum te mire

 

💰Cmimi: 1000euro/muaj

 

📱Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione apo per nje vizite ne prone!

 

+355686214646

Detaje shtese

Size
100
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Mobiluar
Po