Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

👑Shitet biznesi dhe jepet me qera restoranti te Komuna Parisit👑 Per Qera

3 javë më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   46 views Property ID: 538

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 4 000 € I negociueshm


👑Shitet biznesi dhe jepet me qera restoranti te Komuna Parisit👑

📐 Siperfaqe: 605m2

👌Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire
👌Ka akses nga rruga
👌Eshte i pershtatshem per biznese te llojeve te ndryshme

💰 Cmimi per biznesin: 100.000 Euro ( i diskutueshem)
Cmimi per qera per restorant: 400 Euro (i diskutueshem)

📱Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione apo per nje vizite ne prone!

+355686214646

Detaje shtese

Size
605
Dhoma
2
Mobiluar
Po