Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet Apartament me Qera 1+1 Te Kompleksi Zirkon, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   437 views Property ID: 295

Vendndodhja: Tirana

Rent: 350 € I negociueshm


Jepet me Qera Apartament 1+1 Kompleksi Zirkon dhe (post parkimi)

📐 Siperfaqe e Shtepise 60 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkone

📍 Vendodhja : Kompleksi Zirkon

💶 Cmimi : 350 €

Agjent Kiljan Pecaj 0696544422

Detaje shtese

Property ID
295
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
60
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
10
Kati
6
Parking
1
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po