Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Apartament 4+1 tek 21 Dhjetori,Çmimi Okazion per zonen, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   844 views Property ID: 470

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 145 000 € I negociueshm


Shitet Apartament 4+1 tek 21 Dhjetori me Çmim Okazion per zonen

🏢 Shitet apartament 4+1 kati 3 (Pallat ekzistues me tulla te kuqe)

Sip: 📐100 m² bruto

📍Ndodhet afer Komisiariatit te policise ,21 Dhjetori

🛏 4 Dhoma gjumi 🍽 Ambient Gatimi 🛋 1 Sallon 🛁 1 Tualet 🌅 1 Ballkon i mbyllur me xham

💶 Çmimi 145000€

📌 Apartamenti ka siperfaqe bruto 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh , organizohet nga korridori i vogel shperndares, salloni ndenjes dhe kendin e gatimit te vecuar , 2 dhoma gjumi, dhe 1 tualet,i restauruar totalisht me punime super cilesore.

📌Cmimi vleresohet dhe si okazion per zonen duke pare cmimet mesatare ne zonen e 21 Dhjetorit,apartament jep mundesi ndarje ne 2 apartamente 2+1 dhe 1+1.

📌 Per me shume info na kontaktoni!

Detaje shtese

Property ID
470
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
100
Dhoma
4
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
3
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo
Viti i Ndërtimit
1960