Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 2+1 me qera,rruga Siri Kodra, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   478 views Property ID: 391

Vendndodhja: Tirana

Rent: 270 € I negociueshm


Apartament me qera 2+1 bosh ish stacioni i trenit rruga Siri Kodra.Ndodhet ne pallat ekzistues kati 2,siperfaqja e apartamentit eshte 55 m2 dhe disponon keto ambjente: ambjenti i ndenjes dhe kendi i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale dhe 1 ballkon.Cmimi 30.000 leke Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore dhe te ofron fasilitet ne linjat urbane.Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696733355 Fabjan Ndoi.

Detaje shtese

Property ID
391
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
55
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Kati
2
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Jo