Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Ambient Biznesi me Qera, Prane Rruges Asim Vokshi, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   377 views Property ID: 139

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 320 € I negociueshm


Jepet Me Qera Ambient Biznesi. Ambienti ndodhet mes pallateve dhe ka akses me rruge kryesore. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme.

🔘 Organizimi ⤵️

📐 Siperfaqe e Dyqanit 33 m2

🛁 1 wc

📍 Vendodhja: Prane Rruges Asim Vokshi / Tirane

💶 Cmimi : 320 € (i diskutueshem)

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartment
Mobiluar
Jo
Ballkon
Jo
Ashensor
Po