Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

👑Apartament 2+1 me qera te Kodra e Diellit👑 Per Qera

2 javë më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   48 views Property ID: 555

Vendndodhja: Tirana

Rent: 600 € I negociueshm


👑Apartament 2+1 me qera te Kodra e Diellit👑

📐Siperfaqa 94 m2.

 

👌Eshte totalisht i arreduar si ne foto dhe teper komode dhe i pabanuar me pare.

 

Organizimi:

✅Salloni ndenjes,

✅Ambjenti gatimit,

✅2 dhoma gjumi,

✅1 tualet,

✅1 Ballkon.

 

Kapaciteti maksimal 3-4 persona.

👌Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri.

 

💰 Cmimi: 600 Euro

 

📱Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione apo per nje vizite ne prone!

 

+355686214646

Detaje shtese

Size
94
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Kati
1
Mobiluar
Jo