Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera Shtepi Private 60m2 me super mobilim plus Vend Parkimi tek Spitali Nene Tereza, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   590 views Property ID: 266

Vendndodhja: Tirana

Rent: 400 € I negociueshm


JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 1+1 60m² DHOME GJUMI SALLON PRITJE GUZHINE GATIMI E MOBILUAR ME TE GJITHA ORENDITE E RINOVUAR KOHET E FUNDIT UJE/DRITA 24 ORE 2 KONDICIONERA 18 SI PER DIMER DHE PER VERE VEND PARKIMI SHTEPIA GJENDET AFER SPITALIT NENE TEREZA

📐 Siperfaqe e Apartamentit 60 m2

📍 Vendodhja Spitali Nene Tereza / Tirane

🔘 Organizimi ⤵️ 🛋️ 1 Sallon (+Kuzhina) 🛏️ 1 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🚗Post Parkimi

💶 Cmimi 400 €

Per info kontakto nr cel :+355696733311

Detaje shtese

Property ID
266
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po