Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament me Qera 2+1 ne Don Bosko, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   852 views Property ID: 392

Vendndodhja: Tirana

Rent: 600 € I negociueshm


Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Don Bosko tek nje nder komplekset me te mira te zones. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Kompleksi ofron te gjitha sherbimet qe nevojiten per nje jetese te mire. Brenda cmimi eshte dhe nje post parkimi. Apartamenti lirohet me date 1 MAJ.

📐 Siperfaqe e Shtepise 100 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️2 Dhoma Gjumi 🛁1wc 🌅1 Ballkon

📍 Vendodhja : Don Bosko

💶 Cmimi : 600€

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto:📞 +355 69 67 333 99

Detaje shtese

Property ID
392
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
100
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
8
Kati
6
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po