Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament me qera ne Fresk, Plus post parkimi, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   506 views Property ID: 158

Vendndodhja: Tirana

Rent: 400 € I negociueshm


Jepet me qera apartament 2+1 (plus garazh)

📐 Siperfaqja e Apartamentit 109 m2

📍 Vendodhja Fresk / Tirane

🔘 Organizimi ⤵️ 🛋️ 1 Sallon,+ Kuzhine 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc

💶 Cmimi 400 €

*Apartamenti ka siperfaqe neto 109m2, dhe ndodhet ne katin e 5 banimi te nje pallati 7 katesh te mirëadministruar me ashensor, organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, sistemi ngrohes qendror, *Plus 1 garazh me qepen*

Per me shume informacion apo per një vizite ne prone na kontaktoni Nr +355 697779555 !!

Detaje shtese

Property ID
158
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
109
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
7
Kati
5
Viti i Ndërtimit
2002
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po