Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartamente ne shitje te liqeni i farkes, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   656 views Property ID: 375

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 500 € I negociueshm


Jeni te merzitur nga zhurma e qytetit,nga smogu ,kerkoni relaks ,qetesi ,ajer te paster ,investoni ne shendetin e femijeve tuaj! Te gjitha keto dhe shume facilitete te tjera ua mundeson LAKELAND RESIDENCE. Shiten apartamente te tipologjive te ndryshme : 1+1, 2+1+2, 3+1+2 Siperfaqet variojne nga 80 m2 deri ne 155 m2. Cmimi per m2 1500 euro/m2. Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni. Cel: 0696733355 Fabjan Ndoi

Detaje shtese

Property ID
375
Lloji i ndërtesës
Apartament
Ndertes me kate
1
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po