Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Pran ish uzines autotraktore, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   296 views Property ID: 180

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 200 000 € I negociueshm


Shitet Vile 3 kateshe + kat nen toke (kati i 1 eshte bar + restorant me ambjentet perkatese) + 2500m² toke. Ne harten e planifikimit urban toka eshte per ndertim, dhe mund te ndertohet 5+1 kate. Cmimi 1,200.000 euro i diskutueshem Per cdo info kontakt dhe vizite tek prona . Kontakt : 0696733311

Detaje shtese

Size
2500
Ballkon
Po
Ashensor
Po