Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera 2+1 nr Astir, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   403 views Property ID: 345

Vendndodhja: Tirana

Rent: 400 € I negociueshm


Jepet Apartament me qera 2+1 kati i 8 (jo i fundit ),pallat i mirembajtur me ashensor Apartamenti ndodhet afer bar Oslo ne Astir Apartmenti perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe kuzhine+ sallon + ballkon Apartamenti esht totalisht i mobiluar

📐 Siperfaqe e Shtepise 72 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) me vete 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 Ballkon

📍 Vendodhja : Astir

💶 Cmimi : 400 €

-1 📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 🤙Kontakto Afrim Bajraktari 📲 Telefono 0696733311

Detaje shtese

Property ID
345
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
72
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
9
Kati
8
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Video: