Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shengjin Apartamente 1+1 2+1 , ne shitje ne super Kompleks, Shengjin Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   898 views Property ID: 192

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 100 € I negociueshm


☄️Shiten Apartamente, Shengjin ☄️ 📍Shengjin

🔹️Organizimi⬇️

📐Sip te Ndryshme

🏢 Kate te Ndryshme -Opsione te ndryshme apartamentesh 1+1 dhe 2+1 dhe Grasionere -Faze Ndertimi -Ndertim shum cilsor -Apartamente plot drite dhe 70 meter larg detit 💰 Cmimi 1100€\m2

- i diskutueshem

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 🤙Kontakto: Hajro Fishiku 📲 Telefono 0697779555

Detaje shtese

Property ID
192
Ballkon
Po
Ashensor
Po