Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Residenca AMMA, Apartament 2+1 ne shitje, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   478 views Property ID: 248

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 136 000 € I negociueshm


Shiten Apartamente me tipologji 2+1 tek Residenca AMMA. Kompleksi eshte ne fazen e fundit te ndertimit dhe brenda 12 muajve mbarojne. Cmim fantastik per zonen qe po mer zhvillim cdo dite.

📐 Siperfaqe e Shtepise 99.9m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 2 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : Residenca AMMA

💶 Cmimi : 136,000 €

Detaje shtese

Property ID
248
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
99.9
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
9
Kati
6
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2024