Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Komuna Parisit, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   367 views Property ID: 206

Vendndodhja: Tirana

Rent: 2 600 € I negociueshm


Jepet Vile me Qera, tek Komuna Parisit 3 Kate Siperfaqja : Kati 1 - 185m2 ( i mobiluar ) Kati 2 -160 m2 ( i mobiluar ) 60m2 bodrum ( i mobiluar ) Disponon Ballkon edhe Verande per cdo kat Disponon Parkim dhe oborr te bollshem Cmimi : 2600 Euro/Muaj

Per cdo informacion ose vizite te prones kontaktoni ne nr +355696733311

Detaje shtese

Property ID
206
Lloji i ndërtesës
Shtepia
Size
400
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po