Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Shtepi 2+1 ne rrugen Myslym Shyri, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   414 views Property ID: 341

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 185 000 € I negociueshm


Apartament 2+1 i mobiluar me çertifikatë pronësie, Rr. Myslym Shyri. Sip. 94m² reale. Sip. 101m² e përbashkët. 2+1 e mobiluar 1 kuzhinë e mobiluar 1 banjo 1 parabanjo 1 Korridor 1 ballkon të madh Kati 5-të, pll 6 katësh. Apartamenti është i mobiluar me pamja nga jugu, linjën e gazit të shtruar për kalorifer. Hyrja e shkallës dhe pamja e shtëpisë janë nga rruga kryesore, ka vend edhe për ashensor. Me çertifikatë pronësie. Çmimi = 185.000€

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 🤙Kontakto Afrim Bajraktari 📲 Telefono 0696733311

Detaje shtese

Property ID
341
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
101
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
6
Kati
5
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo