Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Apartament 2+1ne Zonen e Astirit, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   493 views Property ID: 207

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 87 000 € I negociueshm


Shitet Apartament 2+1+2 ne zonen e Astirit. Apartamenti eshte mjaft komod dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Pallati eshte ndertim i ri. Apartamenti zoteron nje police me sigurim te plote per 10 vite. Mundesi mjaft e mire investimi dhe banimi. Pjeserisht i mobiluar. Apartamenti zoteron dokumentacion te plote dhe ka nje qasje direkte ne rrugen kryesore.

📐 Siperfaqe e Shtepise 87m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 2 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja Astir

💶 Cmimi : 87,000 €

Detaje shtese

Property ID
207
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
87
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
12
Kati
2
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po