Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥 Super Okazion, 🏢 Shitet Apartament 4+1+2 , 📍Te 21 Dhjetori ,, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   563 views Property ID: 296

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 130 000 € I negociueshm


🔥 Super Okazion 🏢 Shitet apartament 4+1 kati 4

Sip: 📐100.2 m²

📍 21 dhjetori , TIRANE

🛏 4 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 2 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 130.000€

Apartamenti ka hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh ekzistues me tull te kuqe dhe i suvatuar nga jashte , ka 5 dhoma 2 tualete 2 ballkone

*Mundesi investimi mund te ndahet ne 2 hyrje nga 1+1

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Hajro Fishiku 📞 +355 697779555 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
296
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
100
Dhoma
4
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
5
Kati
4
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po