Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me qera Apartament 1+1 tek Pallatet Agimi, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   513 views Property ID: 217

Vendndodhja: Tirana

Rent: 700 € I negociueshm


Jepet Apartament me qera tek Pallatet Agimi!!!

📐 Siperfaqe e Shtepise 50m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja Tek Pallatet Agimi

💶 Cmimi : 700 €

Jepet me qira apartament 1+1.Super I Investuar ne katin e 2 banim , siperfaqe neto 50 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes i cili eshte me ballkon,ambienti i gatimit me vete, nje dhome gjumi matrimoniale , shtruar me parket. Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme. Ka kondicioner , dritaret dhe vetrata dopio xham cka ofrojne izolim akustik dhe termik.Ndodhet ne nje nga zonat qendrore te Tiranes sic eshte BLLOKU.Per nje vizite ne prone kontaktoni me agjentin Elton Gjoka. Telefono 0696566644

Detaje shtese

Property ID
217
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
50
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
2
Viti i Ndërtimit
1955
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po