Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera Papafingo 2+1 ne Laprake, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   727 views Property ID: 443

Vendndodhja: Tirana

Rent: 310 € I negociueshm


Jepet me Qera Papafingo Kati i 3 i nje Vile 3 kateshe 2+1 komplet e rikonstrukturuar dhe e sapomobiluar ne Laprake

📐 Siperfaqe e Shtepise 92 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : Laprake

💶 Cmimi : 310€

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 🤙📲 Telefono 0696733311

Detaje shtese

Property ID
443
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
92
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
3
Kati
3
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo