Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me qera 2+1 afer ish stacionit trenit, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   444 views Property ID: 388

Vendndodhja: Tirana

Rent: 650 € I negociueshm


Jepet me qera apartament 2+1 kompleksi panorama prane hotel Prestige.Apartamenti ka siperfaqe 82m2 neto organizohet nga salloni dhe kendi i gatimit ,nje dhome gjumi matrimoniale , nje dhome femijesh dhe tualeti. Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme,e shtruar me parket, ngrohje-ftohje ne cdo ambient,dritaret dhe vetrata dopio xham cka ofrojne izolim akustik dhe termik. Apartamenti eshte i mobiluar me shume stil me materiale teper cilesore ,elektroshtëpiaket të markave të fundit.Apartamenti lirohet ne daten 10 prill. Per me shume informacion kontaktoni: 0696733355 Fabjan Ndoi

Detaje shtese

Property ID
388
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
82
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
10
Kati
9
Viti i Ndërtimit
2015
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po