Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Ambient Biznesi Pizzeri me qera Prane Green City, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   361 views Property ID: 294

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 100 € I negociueshm


Jepet me Qera Ambient Pizzeria prane Green City e kompletuar me te gjitha paisjet. 53m2 siperfaqe e brendshme dhe 32m2 pjese jashte. Ka ne total 10 tavolina.

Detaje shtese

Property ID
294
Lloji i ndërtesës
Dyqan
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
9
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo