Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet apartament 1+1 Twister Palace, Don Bosco, Tirane Per Shitje

1 muaj më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   420 views Property ID: 530

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 109 000 € I negociueshm


Shitet apartament 1+1 twister palace, don bosco. apartamenti disponon siperfaqe totale 72.56 m2, siperfaqe neto 62.45 m2 . Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5 banimi.

💶 Cmimi : 109000 Euro

📐 Siperfaqe e Apartamentit 72.56 m2 bruto 62.45 m2 neto

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1Dhoma Gjumi 🛁 1wc 🌅 1 ballkon 🏙 Kati 5 me ashensor 📌 Vendndodhja : Rr . Don Bosko

Detaje shtese

Property ID
530
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
72.56
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
11
Kati
5
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2024