Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament ne shitje ne zonën e Astirit, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   756 views Property ID: 138

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 129 000 € I negociueshm


Shitet Apartament 3+1

📐 Siperfaqja e Apartamentit 116.9 m2

📍 Vendodhja Astire / Tirane

🔘 Organizimi ⤵️ 🛋️ 1 Sallon,+ Kuzhine 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc

💶 Cmimi per Shitje 129,000 €

Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ka siperfaqe neto 116.9 meter, dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me ashensor, organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhomat e gjumit nje me dalje ne ballkon dhe tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka marre mjaft zhvillim kohet e fundit per shkak te unazes se re, duke u kthyer ne nje zone mjaft te preferuar per banim edhe per investim pasi i ploteson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Apartatamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 697779555 !!

Detaje shtese

Property ID
138
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
116.9
Dhoma
3
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
8
Kati
8
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2010