Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament me Qera Te Pallatet Agimi, Tirane Per Qera

11 muaj më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   355 views Property ID: 315

Vendndodhja: Tirana

Rent: 400 € I negociueshm


☄️ Jepet me qera Apartament 2+1☄️

📍 Te Pallatet Agimi ,Tirane

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 180m2 🏢 Kati 7 🛌 2 Dhoma 🛁 2 Tualet 🌃 1 Ballkon ✅ Jepet i Mobiluar ✅ Sallon ✅ Kuzhine e kompletuar

💶 Cmimi 400 €/Muaj

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

👍Apartamenti ka siperfaqe 180m2, dhe ndodhet ne katin e 7 ,kati i fundit.Eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi njëra me banjo,sallon ,ballkon ,kondicioner,ambjent gatimi i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket.

Detaje shtese

Property ID
315
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
180
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
7
Kati
7
Viti i Ndërtimit
1956
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo