Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me qera apartament 2+1 ne Yzberisht, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   1,6K views Property ID: 276

Vendndodhja: Tirana

Rent: 360 € I negociueshm


☄️ Jepet me qera Apartament 2+1☄️

📍 Rruga Rexhep Shala ,Yzberisht ,Tirane

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 119m2 🏢 Kati 2 🛌 2 Dhoma 🛁 1 Tualet 🌃 1 Ballkon ✅ Jepet i Mobiluar ✅ Kondicioner ne te gjitha dhomat ✅ Kuzhine e kompletuar

💶 Cmimi 360 €/Muaj

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

👍Apartamenti ka siperfaqe neto 119m2, dhe ndodhet ne katin e 1 banimi te një pallati 8 katesh te mirë administruar me ashensor, organizohet nga korridori shpërndarës, 2 dhoma gjumi njëra,sallon ,ballkon ,kondicioner.

Detaje shtese

Property ID
276
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
119
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
8
Kati
2
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po