Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Bllok, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   617 views Property ID: 209

Vendndodhja: Tirana

Rent: 700 € I negociueshm


Super apartament me qera ne bllok,Apartament 2+1 I Investuar ne katin e 4 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe me siperfaqe neto 117 m² .Apartamenti organizohet nga salloni , kendin e gatimit me vete ,nje dhome gjumi matrimoniale , nje dhome femijesh dhe nje tualet me ajrosje natyrale. Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme,e shtruar me parket, ngrohje-ftohje me sistem chiller,dritaret dhe vetrata dopio xham plastik cka ofrojne izolim akustik dhe termik. Apartamenti eshte i mobiluar me shume stil me materiale teper cilesore. Orientimi nga perendimi i apartamentit ben te kete diell pjesen me kryesore te dites. Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet, linja urbane etj.Per nje vizite ne prone kontaktoni: 0696733355 Fabjan Ndoi.

Detaje shtese

Property ID
209
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
117
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
8
Kati
4
Viti i Ndërtimit
2000
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po