Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartamente ne shitje Don Bosko, Tirana Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   822 views Property ID: 154

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 260 € I negociueshm


Shiten apartamente te tipologjive te ndryshme te një godine e re banimi ne Don Bosko Prane objektit do te ndertohen nje shkolle e mesme dhe nje cerdhe/kopesht dhe rruge te reja qe do te lidhen me Unazen e Madhe te Tiranes. 2 kate nentoke : 40 poste parkimi 1 kat me 6 dyqane 7 kate banimi: 40 apartamente. TIPOLOGJITE E APARTAMENTEVE Garsoniere = 40m² 1+1 = 60 m² 2+1 (1 tualet) = 95 m² 2+1 (2 tualete) = 100- 105 m² ÇMIMET • APARTAMENTE: 1260 eur / m² • POST PARKIMI: 15000 eur - 18000 eur / m² . • DYQANE : 3300 eur / m². • Izolim Akustik dhe Termik me dopio tulle dhe lesh guri. • Dritare me dopio xham dhe gaz / hapje antiribalt. • Instalimet hidraulike me tuba multistrat. • Instalimet hidrosanitare incaso dhe sospeso. •Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355697779555

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
95
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2022