Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me qera Apartament 3+1 ne Don Bosko, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   708 views Property ID: 143

Vendndodhja: Tirana

Rent: 600 € I negociueshm


Jepet me qera Apartament 3+1

📐 Siperfaqja e Apartamentit 109 m2

📍 Vendodhja Don Bosko/ Tirane

🔘 Organizimi ⤵️ 🛋️ 1 Sallon,+ Kuzhine 🛏️ 3 Dhoma Gjumi 🛁 2wc

💶 Cmimi per qera 600 €

Jepet me qera 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ka siperfaqe neto 109 m2dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 7 katesh te mire administruar me ashensor, organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhomat e gjumit nje me dalje ne ballkon dhe tualeti. Apartamenti ka sistem qendror chiller dhe dysheme me parket gjitha dhomat per cdo informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 697779555 !!

Detaje shtese

Property ID
143
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
109
Dhoma
3
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
7
Kati
1
Viti i Ndërtimit
2012
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po