Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 1+1 ne Shitje ne FRESK, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   783 views Property ID: 379

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 70 000 € I negociueshm


☄️Shitet Apartament 1+1 ne Fresk☄️

📍 Vendodhja : Tek Muhamet Deliu,afer Xhamise se Freskut

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe Neto 87 m2 🏢 Kati 2 🛌 1 Dhome Gjumi 🛁 1 Tualet 🛋️ Sallon 🌡️ Termoizolim 📝 Me Certifikatë Pronësie 📌Apartamenti Shitet i Mobiluar si ne Foto

💶 Cmimi 70.000 € (Cmimi eshte i diskutueshem,vetem pagesa cash jo kredi)

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

👍Apartamenti ka siperfaqe neto 87m2 dhe siperfaqe bruto 100 m2 ndodhet ne katin e 2 te një pallati 8 katesh te mire administruar me ashensor, organizohet nga korridori qe ben shperdarjen ne dhomen e gjumit dhe salloni ndenjes me ballkon ,tualet.Ne zone ka mundesi parkimi. 👍Ndertesa eshte me termoizolim qe do te thote shtepi e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer. Termoizolimi realizohet nga nje nderthurje sistemesh inxhinierike te cilat se bashku arrijne efikasitetin me te larte. 👍Per me shume informacion me kontaktoni!!

Detaje shtese

Property ID
379
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
87
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
8
Kati
2
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2012