Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Astir, Dy Palmat, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   2,2K views Property ID: 153

Vendndodhja: Tirana

Rent: 400 € I negociueshm


Astir ,tek Dy Palmat jepet apartament me qera ,i organizuar ne 2+1,fillon me korridorin i cili ben shperndarjen ne te gjithe ambientin,disponon super ballkon i izoluar me vetrate xhami ,salloni dhe dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon.kati i 7 ,apartamenti ka 4 kondicionere ,pallati i ri me ashensor,siperfaqja e ambjentit eshte 101 m2,jepet bosh dhe mund te perdoret edhe si ambient biznesi, cmimi 400 euro ,per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni 0696733355

Detaje shtese

Property ID
153
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
101
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
10
Kati
7
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po