Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga e Kosovareve, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   1,2K views Property ID: 246

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 € I negociueshm


☄️ Jepet me qera Apartament 1+1 per zyre☄️

📍 Rruga e Kosovareve,afer Qendres NOBIS,Tirane

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 58m2 🏢 Kati 2 🛌 2 Dhoma 🛁 1 Tualet

-Jepet Bosh

💶 Cmimi 500€/Muaj(i diskutueshëm)

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

👍Apartamenti ka siperfaqe neto 58m2, dhe ndodhet ne katin e 2 banimi te një pallati 9 katesh te mirëadministruar me ashensor, organizohet nga korridori shpërndarës, 2 dhoma ,njëra e përshtatshme për sallon pritës dhe tjetra për zyre.

👍Zona ku ndodhet apartamenti është një nga zonat me te frekuentuara te Tiranes pasi ka afer Liqenin Artificial dhe ka akses te shpejt ne zona si blloku ,garda,stadiumi dinamo,komuna e parisit etj

Detaje shtese

Property ID
246
Lloji i ndërtesës
Apartament
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
9
Kati
2
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po