Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Bllok, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   382 views Property ID: 205

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 700 € I negociueshm


Jepet me Qira Ideal per biznes ose banim . Ambjent i Bolleshme ! Orientim Sh. I Mire **Jug - Lindje *Ndricim Perfekt || Instalime Cilesore || Kuzhine Funksionale || 1 Tualete Me Cdo Hidrosanitare

Te Dhenat E Ndarjes:

- 3 Ambiente ( dhoma ) plus guzhine funksionale - 1 Tualete - 1 Ballkone

- Sip Totale: 85 m2 - Sip Neto: 75 m2 - Kati: 3 - Ashensor: Po

Karakteristika:

- Ambjent biznesi ose Banimi Ne Vendndodhje Shume Te Mire ne Bllok

- Me Planimetri Perfekte Dhe Ndricim Shume Te Mire - Organizohet Ne 3 Dhoma , 1 Ballkone Dhe 1 Tualetet - Orientim Jug-Lindje & Perendim **Pamje Nga Rruga Kryesore ne Bllok

Extra:

- Fasilitetet Afer, Urban, Supermarket, Farmaci, Bar, Restorante Shkolla Etj.

Cmimi: 700 Euro/ Muaj

Detaje shtese

Property ID
205
Size
85
Ballkon
Po
Ashensor
Po