Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Shtepi Private tek Ardeno, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   522 views Property ID: 348

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 110 000 € I negociueshm


Shitet Shtepi Private 3+1 Okazion tek Ardeno 3 dhoma dhe sallon shtepia e kompletuar !! 220 metra toke ku mbi te cilen 110 metra eshte ndertim me Hipoteke te rregullt !!!

📐 Siperfaqe e Shtepise 80 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 3 Dhoma Gjumi 🛁 1wc 🌅 Verande 🌄 200m2 oborr

📍 Vendodhja : Tek Ardeno Kashar 💶 Cmimi : 110,000€

Per info te metejshme kontakto nr cel :+355696733311

Detaje shtese

Property ID
348
Lloji i ndërtesës
Shtepia
Dhoma
3
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Kati
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo