Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet Apartament 1+1 me Qera tek Siri Kodra Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   419 views Property ID: 221

Vendndodhja: Tirana

Rent: 400 € I negociueshm


Jepet me qera Apartament 1+1 Tek Siri Kodra!!

📐 Siperfaqe e Apartamentit 65m2 🔘 Organizimi ⤵️ 🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkon

Jepet me qira apartament 1+1. I Investuar ne katin e 7 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe siperfaqe neto 65 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes i cili eshte me ballkon,ambienti i gatimit me vete, nje dhome gjumi matrimoniale.Ka kondicioner, dritaret dhe vetrata dopio xham plastik cka ofrojne izolim akustik,i shtruar me parket .Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume afer qendres ,ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet, linja urbane etj.Per nje vizite ne prone kontaktoni: 0696566644 Elton Gjoka.

Detaje shtese

Property ID
221
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
60
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
6
Kati
7
Viti i Ndërtimit
2022
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po