Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

*****Okazion*****, Shiten 2 Apartamente 1+1 Ideal per Banim edhe per investim! Super Arredim!, 📍Rruga Fortuzi , TIRANE, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   732 views Property ID: 304

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 130 000 € I negociueshm


*****Okazion***** Shiten 2 Apartamente 1+1 Ideal per Banim edhe per investim! Super Arredim! 🏢 Kati 5

Sip: 📐66.5 m² (33.5 m² + 33m²)

📍Rruga Fortuzi , TIRANE

App nr 1= 🛏 1 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon

🛁 1WC

App nr 2= 🛏 1 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon

🛁 1 WC 💶 total çmimi 130.000€ (te dy apartamentet)

*2 Apartamentet jan me 1 certifikat pronesie !! Siperfaqe neto 66.5 m2 dhe asht i Ndare ne 2 apartamente 1+1 nga 33m2 ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues -Arredimi i bere kohet e fundit me arkitekt i gjithi i shtruar me parket, - Mundesi Ideale per investim - nga Lokacioni dhe menyra e organizimit 📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Hajro Fishiku 📞 +355 697779555 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
304
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
66.5
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
1
Kati
5
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po