Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Pallati me shigjeta, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   560 views Property ID: 62

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 420 000 € I negociueshm


Ambient komercial per shitje tek pallati me shigjeta. Ambienti pozicionohet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqje 214 m2 me certifikate pronesie ,pozicionohet buze rruge , me fasade xhami dhe akses ne dy anet e nderteses, ambjenti eshte open space dhe ben te mundur shfrytezimin e tij per aktivitete te ndryshme.

Detaje shtese

Property ID
62
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
214
Ballkon
Jo
Ashensor
Po
Mobiluar
Jo