Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera 2+1 tek Rruga Besa, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   400 views Property ID: 366

Vendndodhja: Tirana

Rent: 330 € I negociueshm


Jepet me Qera 2+1 tek Rruga Besa

📐 Siperfaqe e Shtepise 145 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Verande 🚗Oborr me 2 vende Parkimi

📍 Vendodhja : Rruga Dibres

💶 Cmimi : 330 €

shtepi me qera rruga besa me sistem kaldaje gas + sistem kondicioneri ne çdo dhome kati 1 me parking per dy makina uje dhe drita 24 ore shumë prane bulevardit të ri dhe rruges 5 maji me oborr me wifi free 📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 🤙Kontakto Afrim Bajraktari 📲 Telefono 0696733311

Detaje shtese

Property ID
366
Lloji i ndërtesës
Shtepia
Size
145
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Kati
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo
Video: