Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Astir,prane viles L, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   539 views Property ID: 72

Vendndodhja: Tirana

Rent: 350 € I negociueshm


Jepet apartament me qera 2+1 , me hapesira te bollshme 103 m2,i mobiluar,organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit dhe ne sallonin i cili eshte me ballkon,pozicioni i apartamentit ben te mundur qe pjesen me te madhe te dites te jete me diell ,ndodhet ne katin e 3 pa ashensor .

Detaje shtese

Property ID
72
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
103
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Kati
3
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po