Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 1+1 ne Shitje ne Astir, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   2,5K views Property ID: 331

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 66 000 € I negociueshm


☄️Shitet Apartament 1+1 ne Astir☄️

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 65 m2 🏢 Kati 1 banim 🛌 1 Dhome Gjumi 🛁 1 Tualet 🛋️ Sallon 🔇 Izolim Akustik 🌡️ Termoizolim 📝 Me Certifikatë Pronësie 📌Apartamenti Shitet i Mobiluar si ne foto

💶 Cmimi 66.000 € (Vetem Pagesa Cash,jo kredi)

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

👍Apartamenti ka siperfaqe bruto 65 m2, dhe ndodhet ne katin e 1 banim te një pallati te mire administruar me ashensor. Organizohet nga korridori qe ben lidhjen e sallonit te ndenjes dhe dhomes se gjumit,ambjent gatimi te ri ,tualet.

👍Ndertesa eshte me termoizolim qe do te thote shtepi e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer. Termoizolimi realizohet nga nje nderthurje sistemesh inxhinierike te cilat se bashku arrijne efikasitetin me te larte.

👍Per me shume informacion me kontaktoni!!

Detaje shtese

Property ID
331
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
65
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Kati
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po