Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera Apartament kati 8 me ashensor me super mobilim ne Yzberisht, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   420 views Property ID: 397

Vendndodhja: Tirana

Rent: 270 € I negociueshm


Jepet me Qera Apartament 1+1 ,kati 8 me ashensor me super mobilim ne Yzberisht. Apartamenti jepet per here te pare me qera ,pasi deri tani kane jetuar vet pronaret. Ka nje super mobilim sic shihet edhe ne foto.Eshte i organizuar ne 2 ambjente ,ka sallon ndenje dhe ambient gatimi ,dhome gjumi matrimoniale ,pozicioni lindje-perendim. Jepet per familjar

📐Sipërfaqja e shtepise 70 m²

📍Vendndodhja: Yzberisht ,Rruga Thoma koxhaj

🛏 1 Dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 WC 🌅 1 Ballkon

💶 çmimi 270 €

Per info kontakto nr cel :0696566644

Detaje shtese

Property ID
397
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
70
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
8
Kati
8
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po