Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet 1+1 tek ish fusha e aviacionit, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   539 views Property ID: 364

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 85 000 € I negociueshm


☄️Shitet Apartament 1+1 tek ish fusha e aviacionit☄️

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 67.48 m2 🏢 Kati 4 banim 🛌 1 Dhome Gjumi 🛁 1 Tualet 🛋️ Sallon 🔇 Izolim Akustik 🌡️ Termoizolim 📝 Ne proces hipotekimi

💶 Cmimi 85.000 €

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Fabjan Ndoi 📲 Telefono 0696733355

✅ viber ose whatsapp

Apartamenti ka siperfaqe bruto 67.48 m2, dhe ndodhet ne katin e 4 banim te një pallati te mire administruar me ashensor. Organizohet nga korridori qe ben lidhjen e sallonit te ndenjes dhe dhomes se gjumit,tualet. Ka ndricim natyral gjate gjithe kohes. Ndertesa eshte me termoizolim qe do te thote shtepi e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer,apartamenti eshte i gjithi me parket te cilesise se larte. Gjithashtu pozicionimi i apartamentit ben te mundur dhe shfrytezimin e verandes 45m2.

Per me shume informacion me kontaktoni!!

Detaje shtese

Property ID
364
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
67.48
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
10
Kati
4
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2023
Video: