Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   439 views Property ID: 101

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 150 000 € I negociueshm


Listim i ri ,sapo u ul çmimi me 10000 € nga 160000 € ne 150000 €,Shitet ap 2 + 1 ne Rrugen Muhamet Gjollesha kati 2 ne unaze, buze rrugës kryesore , me punime te reja si dhe mobilim modern me arkitekt, hyrja e pallatit është direkt nga rruga kryesore ne unaze i pershtatshem per çdo lloj biznesi si klinka, butik, zyra ,qera ditore etj .ndodhet ne kend te pallatit me mundësi te mire reklamimi

Detaje shtese

Property ID
101
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
75
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Kati
2
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po