Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Komuna Parisit, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   445 views Property ID: 216

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 3 000 000 € I negociueshm


Shitet Vile Private ,Ndodhet te Komuna Parisit, Me dokumenta te rregullta. Siperfaqe : 600m2 me lulishte,parkim,2 pishina , ambjent ndenjeje Vila eshte 4 kat siper tokes dhe nje kat nen tok Disponon 8 ballkone Disponon papafingo dhe pishin ne tarac Disponon pishin mbas objektit Disponon 4 banjo Disponon nje garazh Disponon nje bodrum, nen tok mbas nderteses Cmimi : 3.000.000 euro Diskutohet dhe per Qera Cmimi : 4000 euro Per info ose vizite te prones kontaktoni +355696733311

Detaje shtese

Property ID
216
Size
600
Ballkon
Po
Ashensor
Po