Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Bulevard Republika, Korce Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   540 views Property ID: 87

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 55 000 € I negociueshm


Shitet shtepi private 64m2 bashke me truall 99m2,ne qytetin e Korces. Eshte mundesi e mire investimi per te ndertuar Bujtine,Shtepi Private. Ndodhet prane Bulevard Republika dhe Pedonales Korce.

Detaje shtese

Property ID
87
Ballkon
Po
Ashensor
Po