Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Lushnje Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Lushnjë - Prona ne Shitje   1,3K views Property ID: 169

Çmimi: 100 000 € I negociueshm


Shitet,Shtëpi Private + Truall, në Lushnje Informacion mbi pronen: • Sipërfaqja e ndërtimit:362 m2. Plus 260 m2 papafingo. • Sipërfaqja e truallit 665 m2. • Strukturë 2 katëshe. Organizimi : Kati 1 - ambjent ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. Kati 2 - 2 ambjente ndenjie + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, 1 ballkon Cilësime të tjera: • Me hipotekë. • Oborr. • Punime cilësore. • e mobiluar • Orientim: veri-jug-lindje-perëndim. • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Cmimi 100.000 euro Për një vizitë në pronë na kontaktoni +355696733311

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
600
Ballkon
Po
Ashensor
Po