Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥 Okazion, 🏢 Shitet apartament 1+1, 📍Ne Don Bosko, 💶 çmimi 80.800€ , Tirane, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   499 views Property ID: 232

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 80 800 € I negociueshm


🔥Okazion

🏢 Shitet apartament 1+1 Sip: 📐64.64m² 📍Vendodhja ne Don Bosko, TIRANE

🛏 1 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 80.800€

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 64.64 m2 1 dhoma gjumi, 1 sallon +guzhin+banjo dhe ballkone,plot drite

Izolim Akustik dhe Termik me dopio tulle dhe lesh guri. • Dritare me dopio xham dhe gaz / hapje antiribalt. • Instalimet hidraulike me tuba multistrat. • Instalimet hidrosanitare incaso dhe sospeso. 📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Hajro Fishiku 📞 +355 697779555 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
232
Lloji i ndërtesës
Shtepia
Size
64.64
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2023