Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Njesi Biznesi ne Shitje ,Don Bosco, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   382 views Property ID: 350

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 125 000 € I negociueshm


☄️Shitet njesi sherbimi me Super Lokacion,ne rrugen Don Bosco☄️

📍 Rruga Don Bosco,Tirane .

Njesia ka nje siperfaqe totale prej 56.95 m2, e cila eshte e ndare ne 1 ambient te shfrytezueshem open space si dhe 1 tualet. Njesia ndodhet ne katin 0 afer rruges kryesore. Ambjenti shitet Bosh. Disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 125.000 € (i diskutueshem)

📌 Per me shume informacion na kontaktoni 📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

Detaje shtese

Property ID
350
Lloji i ndërtesës
Dyqan
Size
56.95
Ballkon
Jo
Ashensor
Jo
Mobiluar
Jo