Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Magazine ne Shitje ,ne Yrshek, Tirane Per Shitje

10 muaj më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   642 views Property ID: 374

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 130 000 € I negociueshm


SHITET MAGAZINË NË YRSHEK

📍 Vendodhja :Ne Rrugen Dytesore Tirane-Durres ,Yrshek 📐 Siperfaqe 150 m2

👍Magazina ka një sipërfaqe prej 150 m2,eshte 4 metra e lart, organizohet si një open space e ndarë ne 2 ambjente dhe 1 tualet. 👍Ndodhet ne Yrshek afer rruges dytesore Tirane -Durres,(perball QTU). I pershtatshëm per biznese të ndryshme si : magazinë, dyqan , depo apo servis makinash sic eshte aktualisht. 👍Disponon Certifikate te Rregullt Pronesie .

💶 Cmimi 130.000 € (i diskutueshem)

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

Detaje shtese

Property ID
374
Lloji i ndërtesës
Dyqan
Size
150
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Parking
1
Ballkon
Jo
Ashensor
Jo
Mobiluar
Jo